O mnie

dsc_4809-1-2

Zdjęcia lubiłam robić od zawsze. W pewnym momencie stało się to moim zawodem. Utrwalam chwile, do których chce się wracać pamięcią. Moje zdjęcia są minimalistyczne i proste, bez zbędnych gadżetów i rekwizytów. Są takie, by mogły się Wam spodobać dzisiaj i za kilkanaście lat.

Wykonuję sesje noworodkowe, rodzinne i plenerowe. Wszystkie zdjęcia robię w domu u klientów. Wtedy maluch i jego rodzice czują się bardziej komfortowo, co widać na fotografiach.

Sesję noworodkową najlepiej zaplanować do 14 dnia życia dziecka. Wtedy maluch zazwyczaj śpi najwięcej i rola modela go nie męczy. Na spotkanie ze mną musicie zarezerwować około trzech godzin. Czasami potrzeba go więcej, czasem mniej. Wszystko zależy od nastroju malucha.

Często pytacie jak się do takiej sesji przygotować. Nie musicie robić niczego specjalnego. Wszystkie rekwizyty czyli ubranka, kocyki, koszyki przynoszę ze sobą. Jedyne, o co warto zadbać to karmienie i sen dziecka. Jeśli to możliwe nie karmcie i nie usypiajcie dziecka na godzinę przed sesją zdjęciową. Wtedy szansa, że nakarmione smacznie uśnie na początku naszego spotkania jest większa.